Termofor z pestek wiśni - Miś 500g

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 24,99 zł 24.99
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Bocioland
Kod produktu: BOC0191
EAN: 5902533171910

Szczegóły produktu

Termofory z pestek wiśni to nowe, ekologiczne rozwiązanie pozwalające na neutralizowanie szeregu dolegliwości. Są doskonałą alternatywą do tradycyjnych termoforów, nie przegrzewają się, są delikatniejsze oraz znacznie dłużej utrzymują ciepło.

Termofory mogą być używane zarówno na zimno jak i na ciepło, dzięki czemu ich spektrum działania jest tak szerokie. Nasz produkt wykonany jest ze 100% bawełny, która każdorazowa podlega ścisłej selekcji. Pestki wiśni stanowiące jego wypełnienie pochodzą z polskich upraw, są idealnie wyczyszczone i nieuszkodzone. Termofory Bocioland to szeroki wybór ciężaru, wielkości i koloru co pozwala na dobranie odpowiedniego dla określonej grupy wiekowej i dolegliwości.

Wyrób medyczny.

SKŁAD: bawełna, pestki wiśni.

Użytkowanie:

  • podgrzać w mikrofalówce o mocy 300-600W max. 1 min
  • podgrzać w piekarniku rozgrzanym do 120 stopni Celsjusza, ok. 4 min
  • rozgrzać na grzejniku, aż termofor będzie wystarczająco podgrzany i ciepły
  • aby uzyskać zimny okład, umieść termofor w woreczku strunowym lub innym szczelnym opakowaniu i włóż do zamrażarki na ok. 30-60 minut 

Gotowy do użytku termofor przyłożyć w miejsce ciała wymagające rozgrzania/schłodzenia. Wyrób będzie utrzymywał temperaturę do 60 minut w zależności od wielkości termoforu i temperatury otoczenia. 

Ostrzeżenie: 

Produkt nie jest zabawką, zawiera małe elementy, które dziecko może połknąć.

Po użyciu przechowywać w warunkach pokojowych- temperatura, wilgotność. W przypadku uszkodzenia woreczka należy wymienić go na nowy.

 

 

 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.

Bezpieczeństwo

Produkt zgodny z ustawą GPSR.

Wszystkie tkaniny użyte do produkcji gotowych produktów posiadają certyfikat OEKO-TEX.
Wszystkie produkty posiadają certyfikat CE.
Niezbędne ostrzeżenia w zakresie bezpieczeństwa umieszczone są na opakowaniach i etykietach gotowych produktów.

Producent (osoba odpowiedzialna)

Top Sale Sp. z o.o.

Grzybowska 87
00-844 Warszawa

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl